wtorek, 13 kwietnia 2010

Jak robić kasę

W sumie jest to bardziej niż proste - należy posiąść coś czego pożądają inni - a następnie sprzedawać toto za gruba kasę. Im towar bardziej deficytowy, tym bardziej pożądany, ergo - droższy. a jakiż to towar jest teraz najbardziej poszukiwanym wśród braci anestezjologicznej? Ultrasound Guided Regional Anaesthesia. Czyli z polskiego na nasze tłumacząc wbijanie igieł różnych i przeróżnych pod kontrola USG. Okazało się bowiem że o wiele przyjemniej jest w pacjenta igły wbijać jak się wie w co te igły się wraża. I tu świat jak zwykle podzielił się na cwaniaków co szybko podłapali temat, opracowali materiały i zarabiają kasę oraz na tych co jak zwykle w ogonie kasę płacić muszą.

Co robić.

Kursik bardzo przyjemny, grupki czteroosobowe, stacje przygotowane pod kątem wszystkich możliwych nerwów i bloków. W dodatku na pozorantów - wolontariuszy wzięli studentki drugiego roku medycyny (choć jedna, łeb bym dał sobie urwać, może i z drugiego roku, ale liceum...) - więc mimo jedenastu godzin zajęć anestezjologiczna banda potulnie łazi i w różne miejsca sondy przykłada. A szczególnie męska część tej bandy.

Dodatkowo walorów przydają piękne okoliczności przyrody, jako że zajęcia odbywają się w nowym i przyjemnym Queen Campus w Stockton-on-Tees .

Jutro druga cześć. Na szczęście tylko dziesięć godzin - to może się człowiek w spokoju wieczorem winka napije. Dziecko mi się urodziło to jest okazja.

...?...

Nniee, to co czternaście lat temu... Dziecko jest dziecko - wypić zawsze można.

6 komentarzy:

dexter pisze...

Coś nam się przecież od życia należy! ;)

Pozdrawiam.

inessta pisze...

Abi, jakie dziecko?????

Anonimowy pisze...

No, dzidź młodszy :-)
nika

Malutka... pisze...

To ja się poddam takiemu kłuciu drogiemu, a co! Pod warunkiem, że popatrzeć będę mogła ;)

Anonimowy pisze...

Dziękuję za pominięcie tematu...
Pozdrawiam.
Duli Sadystka

abnegat.ltd pisze...

Dex, tak jest. Nie należy wybrzydzać ;D

Innesta, toz piszę - to co czternaście lat temu ;DDD

Nika - Howg :)))

Malutka, myśmy ich nie kłuli tylko głowicami USG głaskali po splotach, nerwach - a głównie po skórze nad nimi :D Takie - pieszczotki anestezjologiczne ;)))

Duli - znaczy że którego? Igłowego? Się cos zmajstruje - na zyczenie specjalne ;)))
Witaj.