czwartek, 24 czerwca 2010

Teorie zaniechania

Nie wiedzieć czemu ustawodawca brytyjski ma cycki kompletnie za nic. Potrafi zafundować operację garbatego nosa garbatonosym, tabletki antykoncepcyjne spragnionym wrażeń bez ryzyka czy wyrywania ząbków pod narkozą na życzenie - wystarczy powiedzieć że się człowiek boi igły w paszczy i fiuut - zlecenie na ogólne jest wypisywane przez stomatologa. Natomiast głuchy jest na bóle estetyczne kobiet młodych co to mają biust za mały. Najwyraźniej żony i córki ciał ustawodawczych takowych problemów nie mają.

Cena powiększenia cycuchów jest wykładnikiem desperacji nieszczęsnych kobiet - bo nie do każdego dociera argument rozoranej klatki i bólu pooperacyjnego, ale kwota 4299 stirlingów potrafi zmrozić. Choć też nie wszystkich.

Dziś dzień wielki miał być - kolejna dwudziestolatka-desperatka przyszła zrobić sobie enhancementnięcie biustu. Miała - i nie przyszła. I tu cały zespół, z którego napięcie uszło jak z bateryjki aJfona w sieci 3G, zaczął snuć teorie. Pierwsza dotyczyła kasy - że jej brakło. No, też mi pomysł. Toż desperatka nerkę sprzeda, byle by sobie humor poprawić. Moja prywatna teoria była prosta: dziewczę słusznie zauważyło że taniej będzie gdy sobie znajdzie chłopa, co to mu się małe podobają bardziej niż wielkie. Może nie odkrywcze, ale ma ręce i nogi. A biust w szczególności. Ale najlepszy powód wymyślił chirurg.

- Panie kolego, toż oni - oni, bo chirurg jest Austriakiem - wygrali wczoraj mecz. I pewnie jeszcze do tej pory ma kaca...

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Ahahahahahaaa :-DDD
Pikne!
A rozorana klatka schodowa to brrr, brrr
:-)
nika

lavinka pisze...

Podobną metodę zastosowałam i jestem bardzo zadowolona (BTW kiedyś zbierałam na operację spłaszczenia odstających uszu - ale jak ludziska przestali się ze mnie nabijać, to mi przeszło) ;)

thalie pisze...

i śmieszno, i straszno. sądząc jednak po częstotliwości występowania - problem cyca istotnym jest :)))

(KK) pisze...

Hehe, a ja obstawiam, że ona sobie poszuka chłopa, który jej taki kosmetyczny zabieg zafunduje ;)))

GM pisze...

A mnie interesuje najbardziej, jaki rozmiar wyjściowy miseczki stanika miała ta dziewczyna. Bo jeśli A, to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale jeśli większy to... w cyckach jej się chyba poprzewracało. :)

basia pisze...

A tak parytetowo - dlaczego i co powiększają faceci (już 13-15 temu dyskutowano zacięcie) i czy to jest mniej czy bardziej estetyczne (proces i rezultat)???... ;D

basia pisze...

dyskutowano zacięcie w Jukeju, natuerlich... ;/

abnegat.ltd pisze...

Nika - ale za to jak sobie można potem dumnie paradowac z takim nagim biustem po plazy :D Widziałem - to wiem. Tą dumę, znaczy.

Lavinka - najważniejsze to mieć zdrowe podejście do tematu :)

Thali - a bo nudno jest, sezon ogórkowy w pełni to i pisac nie ma o czym...

KK, to też. Ale taki co się mu małe podobają - lepszy. Mniej boli ;)

GM - nie wiem - nie przyszła ;)

Basiu, ponoc wszczepiają sobie silikonowe mięśnie piersiowe, kaloryfer na brzuch i łydki. Opadją ręce :D

Anonimowy pisze...

Ja to tylko podszepne, ze jak sie dobrze cyckonosz dobierze, to z sie z 85 B czesto robi 70F.
Dodatkowo w pakiecie wpada kuracja odchudzajaca (o dziwo dobry stanik wplywa i na brzuszysko).
Jak patrze na niektore kobity, to polowe piersi nosza pod pacha, a cwierc na plecach - wystarczy wszystko wpakowac w miseczke stanika, a 5 kilofunciszkow zostanie w kieszeni ;)
Exempla ponizej
http://stanikomania.blox.pl/html/1310721,21.html?
361780
Shigella